Koszyk
ilosc: 0 szt.  suma: 0,00 zł
Witaj niezarejestrowany
Przechowalnia
Tylko zalogowani klienci sklepu mogą korzystać z przechowalni
wyszukiwarka zaawansowana
Wszędzie
Wszędzie Tytuł Autor ISBN
szukaj

Scrum. O zwinnym zarządzaniu projektami. Wydanie II rozszerzone

Scrum. O zwinnym zarządzaniu projektami. Wydanie II rozszerzone
Kategorie: Biznes, Ekonomia
Isbn: 978-83-283-9979-2
Ean: 9788328399792
Liczba stron: 352
Format: 158x235

<< POBIERZ EBOOK "SCRUMOWO-PYTAJNIKOWO", W KTÓRYM AUTOR ODPOWIADA NA PYTANIA CZYTELNIKÓW

 

 

 

 


Zwinny jak łasica i szybki jak wiatr - od dziś bądź taki dzięki metodzie Scrum!

Współczesny świat w dużej mierze przeniósł się do wnętrza komputerów. Nie chodzi tylko o internet, ale także o bazy danych najrozmaitszych firm i urzędów, programy do obsługi maszyn i sprzętów AGD, skomplikowane systemy logistyczne, magazynowe, handlowe i wszelkie inne. Bez odpowiedniego oprogramowania żaden z tych elementów rzeczywistości nie będzie właściwie działał, a to może być przyczyną małych kłopotów lub wielkich zagrożeń. Jednak stworzenie takiego oprogramowania nie jest rzeczą prostą, tym bardziej, że w trakcie pracy nad nim zawsze trzeba liczyć się z modyfikacją pierwotnych założeń. Odpowiedzią na to wyzwanie jest właśnie Scrum.

Scrum to metoda pozwalająca tak zorganizować pracę nad projektem, by możliwe było szybkie i bezbolesne wprowadzanie do niego zmian. Z tej książki, napisanej przez praktyka i wybitnego specjalistę, dowiesz się, jak to działa. Na konkretnych przykładach, okraszonych odwołaniami do popularnych filmów czy książek, prześledzisz cały proces tworzenia oprogramowania i zrozumiesz, do czego powinieneś dążyć w swoich własnych projektach z użyciem metody Scrum. Zobaczysz, jak tworzyć zespół i przydzielać role, zarządzać wymaganiami, planować i szacować projekty oraz przeprowadzać sprinty. Jeśli chcesz dogłębnie poznać Scruma i korzystać z niego na co dzień, nie możesz przegapić tej książki!

  • Lekcje pływania - o zwinnym zarządzaniu projektami
  • Kontrabasista - nowe role i obowiązki
  • Ława przysięgłych - o hodowaniu zwinnych zespołów projektowych
  • Platon, idee i ryby - jak zwinnie zarządzać wymaganiami?
  • Lizanie znaczków i chirurgia mózgu - szacowanie projektów w Scrumie
  • O żeglowaniu i obieraniu cebuli - planowanie projektów w Scrumie
  • Biegnij, Forrest, biegnij - sprint
  • W pokoju sztabowym - codzienne scrumy
  • Myślodsiewnia - retrospektywa na koniec sprintu
  • Wspólny rejs - historia z morza wzięta

Scrum - sprawdź sam, jak to działa!



 

Oprawa: miękka
Wydawca: ebookpoint
Brak na magazynie
Dane kontaktowe
Księgarnia internetowa
"booknet.net.pl"
ul.Kaliska 12
98-300 Wieluń
Godziny otwarcia:
pon-pt:  9.00-17.00
w soboty 9.00-13.00
Dane kontaktowe:
tel: 43 843 1991
fax: 68 380 1991
e-mail: info@booknet.net.pl

 

booknet.net.pl Razem w szkole Ciekawa biologia dzień dobry historio matematyka z plusem Nowe już w szkole puls życia między nami gwo świat fizyki chmura Wesoła szkoła i przyjaciele