Koszyk
ilosc: 0 szt.  suma: 0,00 zł
Witaj niezarejestrowany
Przechowalnia
Tylko zalogowani klienci sklepu mogą korzystać z przechowalni
wyszukiwarka zaawansowana
Wszędzie
Wszędzie Tytuł Autor ISBN
szukaj

Linki


Co w trawie piszczy ...
Czas wakacji to nie tylko wypoczynek i przerwa w nauce, to również sukcesywne poszukiwania podręczników. Warto nabyć książki do szkoły jeszcze w czasie wakacji, niestety zdarzają się sytuacje, że danego podręcznika, czy ćwiczeń nagle zabraknie i dziecko rok szkolny rozpocznie bez książek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą cenową na www.booknet.net.pl
Ciekawe postacie ...
Richard Paul Evans – bestsellerowy pisarz amerykański, którego wszystkie jedenaście powieści gościło na listach hitów „The New York Timesa”. Ich nakład sięgnął już jedenastu milionów, przetłumaczone zostały na dwadzieścia dwa języki, bijąc w wielu krajach rekordy sprzedaży. W Polsce nakładem Wydawnictwa Sonia Draga ukazały się: Słonecznik (2006) oraz Doskonały dzień (2006). Evans jest laureatem wielu literackich nagród, m.in. „1998 American Mothers Book Award”, „Storytelling World Award” i „2005 Romantic Times Best Women’s Novel of the Year”. Jest też założycielem organizacji charytatywnej „The Christmas Box House International” na rzecz zaniedbanych i wykorzystywanych dzieci, za pracę w której uhonorowany został „Washington Times Humanitarian of the Century Award” oraz „Volunteers of America National Empathy Award”. Evans mieszka w Salt Lake City, w stanie Utah z żoną Keri i piątką dzieci.

Carlos Ruiz Zafón – Hiszpański pisarz. Z wykształcenia dziennikarz. Od 1993 mieszka w Los Angeles, gdzie poświęcił się pisaniu scenariuszy filmowych i powieściopisarstwu. Wydał cztery książki dla młodzieży. Za pierwszą z nich, El principe de la niebla (Książę mgły) otrzymał nagrodę Edebé. Po kolejnych trzech (El palacio de la medianoche, Las luces de septiembre i Marina) postanowił napisać powieść skierowaną do starszych czytelników. Cień wiatru (La sombra del viento), opublikowana w 2001, została przetłumaczona na ponad 30 języków i została opublikowana w 45 krajach. Do swoich ulubionych autorów zalicza Dostojewskiego, Tołstoja i Dickensa. W 2008 roku opublikował swoją najnowszą powieść – Gra anioła, nawiązującą treścią do historii z Cienia wiatru.

Książki polecane przez czytelników ...

Przychodzi Platon do doktora. Filozofia w żartach – Pomysł rewelacyjny - esencja filozofii w formie żartów. "Filozofia i żarty wynikają z tego samego impulsu - by zaskoczyć i podważyć nasze zaufanie do zwykłego porządku rzeczy, wywrócić nasz świat do góry nogami i odnaleźć ukryte, często niewygodne prawdy na temat życia". Po prostu. Tą świetną książkę można potraktować jako podręczny zbiór teorii filozoficznych a jak ktoś nie ma ochoty zgłębiać tajników filozofii, to jako niezłe kompendium filożartów. Może nam służyć także jako świetne rozpoczęcie dnia - wybieramy losowo jeden z dowcipów i od rana humor nam się poprawia.

Źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/64494/.../opinia/4811518

Posłaniec, Daniel Silva – Jeśli się lubi książki sensacyjne, thrillery szpiegowskie to jest coś w sam raz do poczytania. Sama rzadko zabieram się za takie powieści, bo wszystkie wydają się takie same. Również w Posłańcu fabuła jest trochę typowa: siatka terrorystów arabskich planuje zamachy i grupa dzielnych agentów próbuje temu zapobiegać. Mimo wszystko ta książka wydała mi się wyjątkowa. Czyta się szybko i przyjemnie. Akcja toczy się żywo i wciąga czytelnika w świat szpiegów :). Postacie stworzone są mocno zarysowane i te dobre i złe. A główny bohater jest i przystojny, i ma w oczach to coś, i posiwiałe skronie, i przyjaźni się z Ojcem świętym. W życiu byłby przytłaczający, ale jako agent - super. Jak twierdzi autor, niektóre z opisanych faktów są prawdziwe. Zwłaszcza przepływy pieniędzy między terrorystami a ich sponsorami. Mimo wszystko dla mnie to po prostu powieść, którą z ciekawością przeczytałam.

Źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/77639/poslaniec/opinia/4035742

 

 

Dane kontaktowe
Księgarnia internetowa
"booknet.net.pl"
ul.Kaliska 12
98-300 Wieluń
Godziny otwarcia:
pon-pt:  9.00-17.00
w soboty 9.00-13.00
Dane kontaktowe:
tel: 43 843 1991
fax: 68 380 1991
e-mail: info@booknet.net.pl

 

booknet.net.pl Razem w szkole Ciekawa biologia dzień dobry historio matematyka z plusem Nowe już w szkole puls życia między nami gwo świat fizyki chmura Wesoła szkoła i przyjaciele