Koszyk
ilosc: 0 szt.  suma: 0,00 zł
Witaj niezarejestrowany
Przechowalnia
Tylko zalogowani klienci sklepu mogą korzystać z przechowalni
wyszukiwarka zaawansowana
Wszędzie
Wszędzie Tytuł Autor ISBN
szukaj

Razem w szkole

Seria „Razem w szkole” przeznaczona jest dla nauczania zintegrowanego w klasach 1-3. Nauczanie wczesnoszkolne oparte na podręcznikach „Razem w szkole” jest kluczem nowoczesne, przyjaznej i efektywnej nauki dzieci. Cykl ten jest przystosowane zarówno dla 7-latków jak i dzieci, które rozpoczęły swoją przygodę ze szkołą rok wcześniej.

Podręczniki „Razem w szkole” są najczęściej wybieranymi i polecanymi przez nauczycieli. Cieszą się również bardzo dobrą opinią u rodziców dzieci, które pracują z „Razem w szkole” na co dzień.

W skład zestawu „Razem w szkole” dla ucznia wchodzi 10 podręczników, 10 zeszytów ćwiczeń oraz 2 części Wycinanek, zapewniających dziecku urozmaicone ćwiczenia manualne. Dodatkowo kartonowy box zawiera książkę z płytą dzięki, której dziecko poznaje ciekawy świat informatyki i komputerów, oraz płyta CD, na której znajdują się piosenki, nagrania opowiadań i ćwiczenia.

Kolejnym atutem serii Razem w szkole jest podział kolorowych i bogatych w ilustrację książek na rozdziały. Które kończą się one testami sprawdzającymi w formie przyjaznych łamigłówek i zagadek, co pozwala dziecku na łatwe przyswajanie wiedzy oraz jej właściwe utrwalanie.

Seria „Razem w szkole” posiada bogatą obudowę metodyczną, która ułatwia nauczanie i prowadzenie zajęć zgodnie z nową podstawą programową. W skład zestawu wchodzi: przewodnik metodyczny, program nauczania, płyty CD z nagraniami, lekturami i piosenkami a także podręcznik do zajęć komputerowych.W pakiecie tym nauczyciel znajdzie też diagnozę wstępną i karty badań zdolności ucznia.

 


Nasze Razem w szkole Klasa 1 BOX / Pakiet

autor: praca zbiorowa

Nowość 2012!Na rok szkolny 2012/2013. Zgodne z nowa podstawa programową. Box zawiera:  podręczniki z ćwiczeniami części 1 - 10  zeszyty ćwiczeń 1 - 10  wyprawka  podręcznik do zajęć komputerowych z ćwiczeniami.

cena: 190,00zł                                                                         

Dzień dobry historio klasa 5. Zeszyt ćwiczeń


Razem w szkole Klasa 2 BOX / Pakiet 

autor: praca zbiorowa

Skład pakietu dla ucznia: podręcznik z ćwiczeniami, część 1-10 zeszyt, część 1-10 Bawię się i uczę w klasie 2 CD-ROM wyprawka zajęcia komputerowe, podręcznik z ćwiczeniami z płytą CD


cena: 211,00zł                                                                         

Dzień dobry historio klasa 5. Zeszyt ćwiczeń


Razem w szkole Klasa 3 BOX / Pakiet

autor: praca zbiorowa

Komplet / Box podzielony jest na 2 semestry:Semestr 1 zawiera:1. Razem w szkole kl. 3 - Podręczniki z ćwiczeniami część 1-5 + CD do części 1. Ciekawe opracowania ... 

cena: 211,00zł                                                                         

Razem w szkole 3 box

 

Dane kontaktowe
Księgarnia internetowa
"booknet.net.pl"
ul.Kaliska 12
98-300 Wieluń
Godziny otwarcia:
pon-pt:  9.00-17.00
w soboty 9.00-13.00
Dane kontaktowe:
tel: 43 843 1991
fax: 68 380 1991
e-mail: info@booknet.net.pl

 

booknet.net.pl Razem w szkole Ciekawa biologia dzień dobry historio matematyka z plusem Nowe już w szkole puls życia między nami gwo świat fizyki chmura Wesoła szkoła i przyjaciele