Koszyk
ilosc: 0 szt.  suma: 0,00 zł
Witaj niezarejestrowany
Przechowalnia
Tylko zalogowani klienci sklepu mogą korzystać z przechowalni
wyszukiwarka zaawansowana
Wszędzie
Wszędzie Tytuł Autor ISBN
szukaj

NOWYJ KAK RAZ 1 język rosyjski LO podręcznik WSIP

NOWYJ KAK RAZ 1 język rosyjski LO podręcznik WSIP
Promocja
Kategorie: Podręczniki
Isbn: 9788302204432
Ean: 9788302204432
Liczba stron: 156
Format: 28,5x20,5 cm

nr dop.  1134/1/2022

Kak raz to seria podręczników bardzo dobrze ceniona przez nauczycieli. Nowyj Kak raz 1 ma wszystkie zalety serii Kak raz, a ponadto zawiera materiał dostosowany do wymogów nowej formuły egzaminu maturalnego. Zawiera atrakcyjne treści i słownictwo niezbędne do porozumiewania się w życiu codziennym. Tematyka i język podręczników są świetnie dostosowane do zainteresowań współczesnych nastolatków. Atuty: Новый Kак раз zachęci uczniów do nauki języka rosyjskiego.

Rozbudowany dział dotyczący wprowadzania alfabetu rosyjskiego ułatwi zapamiętanie liter cyrylicy i opanowanie rosyjskiego alfabetu. Gramatyka wzbogacona o ćwiczenia automatyzujące w sekcji Упражнения, które pozwolą utrwalić nowo poznane formy gramatyczne. Wprowadzone formy autentycznych tekstów, np. ogłoszenia, SMS-y, e-maile, wpisy na blogu czy posty na forum. Tematy tekstów i dialogi są powiązane z życiem i zainteresowaniami współczesnych nastolatków, uwzględniają różne style komunikacji. Więcej tekstów do czytania – w każdym podrozdziale krótki tekst lub dialog(i), które umożliwiają uczniom naukę czytania cyrylicy w wersji drukowanej. Stopniowe wprowadzanie rosyjskiego alfabetu pozwala na łagodne poznawanie liter rosyjskiej cyrylicy. 5 podrozdziałów na wprowadzenie liter alfabetu, w takim porządku, aby można było tworzyć pierwsze słowa oraz proste zdania. Krótkie teksty imitujące pismo odręczne ułatwią naukę pisania i czytania liter cyrylicy w wersji pisma odręcznego. Zwiększona czcionka pomoże w lepszym odczytywaniu rosyjskich liter.
Dodane liczne materiały fakultatywne, jak przydatne zwroty, ćwiczenia fonetyczne, zestaw zadań rozwijających sprawność mówienia, podręczny słownik rosyjsko-polski. Skutecznie ćwiczy umiejętności i przygotowuje do egzaminu maturalnego. Zadania typu maturalnego, a zwłaszcza w sekcji Практика языка pomogą w przygotowaniu do egzaminu w formie pisemnej. Sekcja Фото zawiera zadania przygotowujące do egzaminu ustnego. На шестёрку! to materiały kulturoznawcze zawierające teksty i zadania dla uczniów zainteresowanych językiem rosyjskim. Często wymagają skorzystania z dodatkowych źródeł, takich jak Internet czy prasa.

WSIP 2022

Rok wydania: 2022
cena promocyjna:
63,00 zł
68,00 zł
Dane kontaktowe
Księgarnia internetowa
"booknet.net.pl"
ul.Kaliska 12
98-300 Wieluń
Godziny otwarcia:
pon-pt:  9.00-17.00
w soboty 9.00-13.00
Dane kontaktowe:
tel: 43 843 1991
fax: 68 380 1991
e-mail: info@booknet.net.pl

 

booknet.net.pl Razem w szkole Ciekawa biologia dzień dobry historio matematyka z plusem Nowe już w szkole puls życia między nami gwo świat fizyki chmura Wesoła szkoła i przyjaciele