Koszyk
ilosc: 0 szt.  suma: 0,00 zł
Witaj niezarejestrowany
Przechowalnia
Tylko zalogowani klienci sklepu mogą korzystać z przechowalni
wyszukiwarka zaawansowana
Wszędzie
Wszędzie Tytuł Autor ISBN
szukaj

KAK RAZ 2 język rosyjski Podręcznik WSIP. PROMOCJA !

KAK RAZ 2 język rosyjski Podręcznik WSIP. PROMOCJA !
Promocja
Kategorie: Podręczniki
Isbn: 9788302189234
Ean: 9788302189234
Liczba stron: 156
Format: 28,6x20,5 cm

Podręcznik do nauki języka rosyjskiego w liceum bądź technikum, który przyda się uczniom po szkole podstawowej. Dzięki publikacji "Kak raz 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Reforma 2019" zgłębią oni wiedzę z zakresu tego języka.

Publikacja "Kak raz 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Reforma 2019" wchodzi w skład serii podręczników do języka rosyjskiego dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej, którzy zaczęli naukę języka w liceum bądź technikum od podstaw i nie mają w planach zdawać matury z tego przedmiotu. Wszystkie elementy serii służą realizacji treści nauczania i kształceniu umiejętności wskazanych w nowej podstawie programowej, prowadząc do osiągnięcia poziomu A2+.

Podręcznik zawiera nowoczesne treści i słownictwo niezbędne do porozumiewania się w życiu codziennym. Tematyka i język podręcznika są doskonale dopasowane do zainteresowań współczesnych nastolatków. Wprowadzone w nim współczesne słownictwo rosyjskie ułatwia rozumienie tekstów użytkowych, takich jak artykuły prasowe, e-maile, SMS-y, opowiadania czy dialogi. Zagadnienia gramatyczne wprowadzone zostały w taki sposób, by uczeń był w stanie samodzielnie zastosować je w praktyce.

Materiał podręcznika, podzielony na siedem działów, pozwala na zrealizowanie w pełni podstawy programowej i stanowi program obowiązkowy. W podręczniku są jednak odesłania do materiałów dodatkowych, dzięki którym chętni uczniowie będą mogli poszerzyć swoją wiedzę. Autorka proponuje szereg materiałów fakultatywnych, takich jak np. ćwiczenia fonetyczne, trening sprawności językowych, lekcje okolicznościowe, podręczny słownik rosyjsko-polski czy zestaw zadań rozwijających sprawność mówienia.

Spiralny układ podręcznika ułatwia stopniowe przyswajanie wiedzy z równoległym utrwalaniem wcześniej poznanych zagadnień. Treść podręcznika ma służyć poznawaniu kultury, tradycji i zwyczajów Rosji, teksty i nagrania odpowiadają realnym sytuacjom komunikacyjnym i zostały nagrane przez natywnych Rosjan. Nagrania zostały udostępnione w dwóch formatach: na płycie oraz za pomocą kodu QR.

WSIP 2020

cena promocyjna:
49,00 zł
60,00 zł
Dane kontaktowe
Księgarnia internetowa
"booknet.net.pl"
ul.Kaliska 12
98-300 Wieluń
Godziny otwarcia:
pon-pt:  9.00-17.00
w soboty 9.00-13.00
Dane kontaktowe:
tel: 43 843 1991
fax: 68 380 1991
e-mail: info@booknet.net.pl

 

booknet.net.pl Razem w szkole Ciekawa biologia dzień dobry historio matematyka z plusem Nowe już w szkole puls życia między nami gwo świat fizyki chmura Wesoła szkoła i przyjaciele