Najlepsza książka w serii Mister Wright!
Miałam cudowne życie, dopóki mój mąż nagle nie umarł. Nigdy sobie nie wyobrażałam, że będę samotną matką i wdową.
Kiedy w moim życiu pojawia się David Calloway, nie mam w sercu miejsca na uczucie. Ale on postanawia być wobec mnie delikatny i troskliwy.
Czyżby to była prawdziwa miłość?
Jestem gotowa oddać mu serce.
A on?
Ale wokół mnie zaczynają mnożyć się sekrety. Mój świat się rozpada pod ich ciężarem. Nie wiem, czy zdołam to przetrzymać.
Doskonałe połączenie przejmującej, wzruszającej i romantycznej historii.- "USA Today"
Namiętna, rozkoszna, wciągająca i zabawna książka... Byłam nią zachwycona! - The Romance Bibliophile
, Najlepsza książka w serii Mister Wright! Miałam cudowne życie, dopóki mój mąż nagle nie umarł. Nigdy sobie nie wyobrażałam, że będę samotną matką i wdową. Kiedy w moim życiu pojawia się David Calloway, nie mam w sercu miejsca na uczucie. Ale on postanawia być wobec mnie delikatny i troskliwy. Czyżby to była prawdziwa miłość? Jestem gotowa oddać mu serce. A on? Ale wokół mnie zaczynają mnożyć się sekrety. Mój świat się rozpada pod ich ciężarem. Nie wiem, czy zdołam to przetrzymać. Doskonałe połączenie przejmującej, wzruszającej i romantycznej historii. ?USA Today? Namiętna, rozkoszna, wciągająca i zabawna książka? Byłam nią zachwycona! The Romance BibliophileKsięgarnia internetowa "booknet.net.pl" ul.Kaliska 12 98-300 Wieluń |
Godziny otwarcia: pon-pt: 9.00-17.00 w soboty 9.00-13.00 |
Dane kontaktowe:![]() ![]() ![]()
|