Koszyk
ilosc: 0 szt.  suma: 0,00 zł
Witaj niezarejestrowany
Przechowalnia
Tylko zalogowani klienci sklepu mogą korzystać z przechowalni
wyszukiwarka zaawansowana
Wszędzie
Wszędzie Tytuł Autor ISBN
szukaj

Z polecenia prezydenta?

Z polecenia prezydenta?
Isbn: 9788376592206
Ean: 9788376592206
Liczba stron: 416
Format: 12.5x19.5cm

Trzymający z napięciu, zaskakujący thriller Philipa Margolina, autora takich bestsellerów jak "Nie zapomnisz mnie" czy "Zagubiona tożsamość".

Czy za brutalnymi morderstwami kobiet stoi prezydent Stanów Zjednoczonych? A może ktoś usiłuje wrobić Christophera Farringtona w samym środku wyborczej kampanii? Dwóch seryjnych zabójców, których wina nie podlega dyskusji, odmawia przyznania się do niektórych zbrodni. Obydwaj twierdzą, że ktoś podszywał się pod nich, by ujść sprawiedliwości. Badając sprawę, agent FBI, Keith Evens odkrywa, że tropy prowadzą aż na sam szczyt władzy, prosto do Białego Domu. W tym samym czasie Dana Cutler, była policjantka, teraz prywatna detektyw, trafia na listę osób do odstrzału. W czasie wypełniania obowiązków służbowych znalazła się na farmie, na której śledzona przez nią Charlotte Wals spotkała się z prezydentem. Niedługo potem dziewczynę znaleziono martwą... Komuś bardzo zależy, by zdjęcia ukazujące razem Charlotte i Farringtona nie ujrzały światła dziennego. Gra idzie o najwyższą stawkę - jeden przeciek może na zawsze pogrążyć prezydenta.

Oprawa: miękka
Rok wydania: 2010
Wydawca: Albatros
Język oryginalny: angielski
Tłumacz: Obłucki Krzysztof
Brak na magazynie
Inne produkty autora:
Dane kontaktowe
Księgarnia internetowa
"booknet.net.pl"
ul.Kaliska 12
98-300 Wieluń
Godziny otwarcia:
pon-pt:  9.00-17.00
w soboty 9.00-13.00
Dane kontaktowe:
tel: 43 843 1991
fax: 68 380 1991
e-mail: info@booknet.net.pl

 

booknet.net.pl Razem w szkole Ciekawa biologia dzień dobry historio matematyka z plusem Nowe już w szkole puls życia między nami gwo świat fizyki chmura Wesoła szkoła i przyjaciele