Koszyk
ilosc: 0 szt.  suma: 0,00 zł
Witaj niezarejestrowany
Przechowalnia
Tylko zalogowani klienci sklepu mogą korzystać z przechowalni
wyszukiwarka zaawansowana
Wszędzie
Wszędzie Tytuł Autor ISBN
szukaj

WIELUŃ Fantastyczne światy Wojtka SIUDMAKA w słowie i obrazie wydobyte

WIELUŃ  Fantastyczne światy Wojtka SIUDMAKA w słowie i obrazie wydobyte
Promocja
Kategorie: Sztuka
Isbn: 8392125304
Format: 150x210mm

Ze wstępu: "Ponadczasowa,daleka od teoretyzowania i mody sztuka Siudmaka kontynuuje tradycje wizjonerów naszej historii. Sztuka jego urzeka wirtuozerią malarską, fascynuje rzadko spotykaną wyobraźnią oraz bogactwem intelektualnym. Świat jedyny w swoim rodzaju,pełen osobistej symboliki, fantastycznych konstrukcji o dziwnych i nieoczekiwanych splotach myślowych..." 
Z przedmowy Bogumiły Czerniak: "... Sukcesy młodzieży angażującej się w działalność artystyczną, w tym także działalność twórczą, są naszą szczególną dumą. ...Wychowanie przez sztukę to z pewnością najbardziej charakterystyczny rys pracy wychowawczej naszego gimnazjum.  Mam nadzieję,że współpraca z wybitnym malarzem Panem Wojciechem Siudmakiem stanie się dla nauczycieli zachętą do jeszcze głębszego wprowadzenia uczniów w bogaty świat kultury,a dla samej młodzieży będzie źródłem rozwoju wrażliwości twórczej".
Ze wstępu Małgorzaty żuchowskiej: "Oto fantastyczne światy Wojtka Siudmaka w słowie i obrazie wydobyte-poezja, proza oraz prace plastyczne naszych gimnazjalistów...."

Rok wydania: 2004
cena promocyjna:
15,00 zł
30,00 zł
Dane kontaktowe
Księgarnia internetowa
"booknet.net.pl"
ul.Kaliska 12
98-300 Wieluń
Godziny otwarcia:
pon-pt:  9.00-17.00
w soboty 9.00-13.00
Dane kontaktowe:
tel: 43 843 1991
fax: 68 380 1991
e-mail: info@booknet.net.pl

 

booknet.net.pl Razem w szkole Ciekawa biologia dzień dobry historio matematyka z plusem Nowe już w szkole puls życia między nami gwo świat fizyki chmura Wesoła szkoła i przyjaciele