Koszyk
ilosc: 0 szt.  suma: 0,00 zł
Witaj niezarejestrowany
Przechowalnia
Tylko zalogowani klienci sklepu mogą korzystać z przechowalni
wyszukiwarka zaawansowana
Wszędzie
Wszędzie Tytuł Autor ISBN
szukaj

Uczta na 5

Uczta na 5
Isbn: 978-83-60530-73-3
Ean: 9788360530733
Liczba stron: 704
Format: 17,0x22,0

Z tą książką bez trudu ugotujesz coś smacznego – nawet wtedy, gdy masz mało czasu i czujesz zmęczenie. Znajdziesz tu aż 320 rewelacyjnych przepisów na proste, tanie, ale wykwintne w smaku potrawy zaledwie z pięciu składników.

Czy uwierzysz, że można przyrządzić wspaniałe dania, używając do każdego tylko pięciu składników? Oto 320 dowodów, że owszem, można. Gotowanie z niewielkiej liczby produktów nie tylko oszczędza czas i pieniądze, ale również pozwala odkryć i w pełni docenić ich naturalne smaki i aromaty.

Znajdziesz tu 320 przepisów na pyszne i zdrowe potrawy, które przyrządza się szybko i bez zbędnego bałaganu. Ponieważ powstają z niewielu ingrediencji, zakupy potrzebnych na nie składników są mniej skomplikowane i znacznie krócej trwają. Przepisy z tej książki szybko staną się twoimi ulubionymi, a przyrządzone według nich dania zachwycą rodzinę i przyjaciół.
 
Trzeba jednak od razu wyjaśnić, że proponowane przepisy są wprawdzie proste w przygotowaniu, ale nie w smaku. Pod tym względem nie idziemy na kompromis. Dania są naprawdę smakowite, pięknie pachną i wspaniale wyglądają.

Oprawa: twarda
Rok wydania: 2010
Wydawca: Reader`s Digest
Brak na magazynie
Dane kontaktowe
Księgarnia internetowa
"booknet.net.pl"
ul.Kaliska 12
98-300 Wieluń
Godziny otwarcia:
pon-pt:  9.00-17.00
w soboty 9.00-13.00
Dane kontaktowe:
tel: 43 843 1991
fax: 68 380 1991
e-mail: info@booknet.net.pl

 

booknet.net.pl Razem w szkole Ciekawa biologia dzień dobry historio matematyka z plusem Nowe już w szkole puls życia między nami gwo świat fizyki chmura Wesoła szkoła i przyjaciele