Nieujawnione odkrycia, niezwykłe znaleziska i zaginione skarby, które każą pisać historię ludzkości na nowo!
Pismo sprzed 20 000 lat, samoloty sprzed potopu, motocykle Majów i inne rewelacje archeologiczne zaprzeczające oficjalnej nauce.
150 unikatowych fotografii
Istnieją znaleziska, które oficjalna nauka pomija zupełnym milczeniem albo z premedytacją lekceważy. Ukrywane przed opinią publiczną tajemnicze przedmioty pozostają schowane w piwnicach muzeów, uniwersytetów i klasztorów.
LUC BÜRGIN, redaktor szwajcarskiego tygodnika i autor licznych publikacji ? podobnie jak Michael Cremo i Richard Thompson w bestsellerze Zakazana archeologia ? tropi te niezwykłe odkrycia, wyciąga na światło dzienne i dokumentuje sensacyjnym materiałem zdjęciowym w demaskatorskiej, pasjonującej książce.
? ?Geody? sprzed pół miliona lat o konstrukcji nowoczesnych elektrycznych świec zapłonowych
? Mikroskopijne spirale z wolframu, molibdenu i miedzi odkryte w skałach, których wiek szacuje się na 20 000-318 000 lat
? Rzeźby i wazy sprzed 19 000 lat zapisane nierozszyfrowanymi do dzisiaj znakami
? Hieroglify nieznanej cywilizacji sprzed 11 000 lat koegzystującej z dinozaurami
? Model maszyny parowej zbudowany przez przedstawicieli przedkolumbijskiej cywilizacji
? Żarówka ze staroegipskiej świątyni
? Mapa z grobowca w Chinach, sprzed 2 000 lat, uderzająco podobna do map opracowanych na podstawie zdjęć satelitarnych Prowokacyjna krytyka uznanych ustaleń archeologicznych ujawnia rewelacje, które oficjalną historię ludzkości stawiają pod znakiem zapytania.