Koszyk
ilosc: 0 szt.  suma: 0,00 zł
Witaj niezarejestrowany
Przechowalnia
Tylko zalogowani klienci sklepu mogą korzystać z przechowalni
wyszukiwarka zaawansowana
Wszędzie
Wszędzie Tytuł Autor ISBN
szukaj

Practical Meetings and Conferences. A Guide for Professionals

Practical Meetings and Conferences. A Guide for Professionals
Isbn: 9788375615906
Ean: 9788375615906
Liczba stron: 600
Format: 16.5x23.5cm

Książka stanowi uzupełnienie wydanej w 2014 r. bestsellerowej publikacji Active English at Work tych samych autorów. 

Practical Meetings and Conferences: Guide for Professionals to praktyczne narzędzie komunikowania się specjalistów z różnych dziedzin za pomocą międzynarodowego języka roboczego (working language), jakim jest angielski w dzisiejszym zglobalizowanym świecie. 

Słownik umożliwia profesjonalną, skuteczną współpracę przedstawicielom nauk humanistycznych, ścisłych, przyrodniczych i technicznych, świata biznesu, gospodarki, polityki, administracji, dyplomacji, tłumaczy, wykładowców, przedstawicieli biur podróży i wielu innych specjalistów. 

Dodano liczne terminy i zwroty z zakresu: edukacji, prawa, struktur i procedur parlamentarnych, organizacji międzynarodowych, Unii Europejskiej i ONZ. 

Książka jest unikatową, nowoczesną publikacją i zawiera ok. 200,000 wyrazów.

Piotr Domański studiował w Warszawie, Southampton i Edynburgu, a praktykę językową odbywał w Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie. Z wykształcenia jest ekonomistą, lingwistą, pedagogiem i tłumaczem literatury naukowo-technicznej. Ponadto jest autorem ogólnopolskich programów nauczania, słowników ogólnych i specjalistycznych oraz skryptów akademickich. 

Książki językowe autorstwa Piotra Domańskiego są adresowane do wszystkich czytelników mających kontakt z językiem angielskim, a w szczególności do studentów i absolwentów wyższych uczelni, przedstawicieli świata nauki i techniki oraz osób pracujących w biznesie. 

W swoim bogatym dorobku autorskim Piotr Domański ma m.in. następujące książki: English in Science and Technology, Naukowo-techniczny słownik frazeologiczny angielsko-polski i polsko-angielski z wymową, Nowy słownik idiomów angielsko-polski, Sztuka tłumaczenia tekstów angielskich, Słownik tematyczny angielsko-polski, Praktyczny słownik angielsko-polski i polsko-angielski (z idiomami), (Sejmowy) Słownik organizacyjno-konferencyjny angielsko-polski i polsko-angielski.

Oprawa: miękka
Rok wydania: 2016
Wydawca: POLTEXT
Brak na magazynie
Dane kontaktowe
Księgarnia internetowa
"booknet.net.pl"
ul.Kaliska 12
98-300 Wieluń
Godziny otwarcia:
pon-pt:  9.00-17.00
w soboty 9.00-13.00
Dane kontaktowe:
tel: 43 843 1991
fax: 68 380 1991
e-mail: info@booknet.net.pl

 

booknet.net.pl Razem w szkole Ciekawa biologia dzień dobry historio matematyka z plusem Nowe już w szkole puls życia między nami gwo świat fizyki chmura Wesoła szkoła i przyjaciele