Koszyk
ilosc: 0 szt.  suma: 0,00 zł
Witaj niezarejestrowany
Przechowalnia
Tylko zalogowani klienci sklepu mogą korzystać z przechowalni
wyszukiwarka zaawansowana
Wszędzie
Wszędzie Tytuł Autor ISBN
szukaj

Ludzie miłosiernego Boga

Ludzie miłosiernego Boga
Isbn: 978-83-7797-605-0
Ean: 9788377976050
Liczba stron: 240
Format: 14.5x20.5 cm

Lista Bożych pomocników, którzy przekonują świat o Jego miłości, jest długa i wciąż otwarta. Wśród nich są znani wszystkim: s. Faustyna Kowalska, s. Małgorzata Alacoque, ks. Michał Sopoćko, papieże: Jan XXIII, Paweł VI, Jan Paweł II, Benedykt XVI, Franciszek, a także osoby mniej znane, jak s. Maria Benigna Konsolata Ferrero, s. Józefa Menndez, Rozalia Celak czy s. Helena Majewska.
Niewątpliwą zaletą tej książki jest to, że autor nie komentuje objawień, ale dosłownie przekazuje słowa samego Jezusa, które są konkretnymi propozycjami nie tylko dla tych, do których mówi, ale są one ważne dla nas wszystkich.
Zachęta Jezusa skierowana do Jego ludzi oraz ich zapał w realizowaniu Bożego planu mają w sobie tak ogromną dynamikę, którą przekazał nam ks. Damazyn, że jest ona w stanie przenieść czytelnika razem z jego monotonną codziennością w rejony Bożego miłosierdzia, które nadaje życiu sens i znaczenie.
W publikcaji przybliżono sylwetki następujących osób: siostra Faustyna Kowalska, siostra Małgorzata Alacoque, ksiądz Michał Sopoćko, siostra Maria Benigna Konsolata Ferrero, siostra Józefa Menndez, Rozalia Celak, siostra Helena Majewska, Jan XXIII, Paweł VI, Jan Paweł II, Benedykt XVI, Franciszek.

Oprawa: broszura
Rok wydania: 2016
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Brak na magazynie
Dane kontaktowe
Księgarnia internetowa
"booknet.net.pl"
ul.Kaliska 12
98-300 Wieluń
Godziny otwarcia:
pon-pt:  9.00-17.00
w soboty 9.00-13.00
Dane kontaktowe:
tel: 43 843 1991
fax: 68 380 1991
e-mail: info@booknet.net.pl

 

booknet.net.pl Razem w szkole Ciekawa biologia dzień dobry historio matematyka z plusem Nowe już w szkole puls życia między nami gwo świat fizyki chmura Wesoła szkoła i przyjaciele