Koszyk
ilosc: 0 szt.  suma: 0,00 zł
Witaj niezarejestrowany
Przechowalnia
Tylko zalogowani klienci sklepu mogą korzystać z przechowalni
wyszukiwarka zaawansowana
Wszędzie
Wszędzie Tytuł Autor ISBN
szukaj

HISTORIA POWSZECHNA WIEK XVI-XVIII

HISTORIA POWSZECHNA WIEK XVI-XVIII
Kategorie: Książki
Isbn: 978-83-01-16762-2
Ean: 9788301167622
Liczba stron: 580
Format: 16,5x24,0

Nowe spojrzenie na epokę wczesnonowożytną!

Książka obejmuje dzieje nowożytne – od XVI do XVIII wieku. Zgodnie z założeniami serii, autorzy podzielili podręcznik na 3 główne części. W części cywilizacyjnej prezentują m.in.: przemiany demograficzne, społeczne, obyczajowe, ekonomiczne, religijne, ustrojowe i estetyczne epoki. W części politycznej, uwzględniając najnowszą literaturę światową, ukazują dzieje polityczne Europy od XVI do XVIII wieku (do 1789 roku). W ostatniej części, omawiają zarówno dzieje cywilizacji pozaeuropejskich, jak i kolonizację oraz losy zakładanych kolonii.

Podręcznik został napisany przede wszystkim z myślą o studentach wydziałów humanistycznych i społecznych, zwłaszcza historii, historii sztuki, kulturoznawstwa i stosunków międzynarodowych.

Oprawa: twarda
Rok wydania: 2011
Wydawca: PWN Wydawnictwo Naukowe
Brak na magazynie
Dane kontaktowe
Księgarnia internetowa
"booknet.net.pl"
ul.Kaliska 12
98-300 Wieluń
Godziny otwarcia:
pon-pt:  9.00-17.00
w soboty 9.00-13.00
Dane kontaktowe:
tel: 43 843 1991
fax: 68 380 1991
e-mail: info@booknet.net.pl

 

booknet.net.pl Razem w szkole Ciekawa biologia dzień dobry historio matematyka z plusem Nowe już w szkole puls życia między nami gwo świat fizyki chmura Wesoła szkoła i przyjaciele