Koszyk
ilosc: 0 szt.  suma: 0,00 zł
Witaj niezarejestrowany
Przechowalnia
Tylko zalogowani klienci sklepu mogą korzystać z przechowalni
wyszukiwarka zaawansowana
Wszędzie
Wszędzie Tytuł Autor ISBN
szukaj

Gotowanie po włosku w 20 minut

Gotowanie po włosku w 20 minut
Isbn: 9788377787823
Ean: 9788377787823
Liczba stron: 224
Format: 20.5x25.5cm
MINIMUM WYSIŁKU, MAKSIMUM ZADOWOLENIA – I TO TYLKO W 20 MINUT!

Dzięki tej książce zapomnisz o nudnych daniach:

• Poznaj 130 ciekawych przepisów pogrupowanych według głównych składników, takich jak kurczaki, ryby czy makaron, aby wykorzystać produkty, które masz akurat w szafce lub lodówce.

• Skorzystaj z pożytecznych rad i wskazówek przyspieszających gotowanie, a dotyczących m.in. organizacji miejsca pracy w kuchni, potrzebnych sprzętów i przyborów, a także podstawowych smacznych składników do przechowywania w szafkach.

• Zastosuj sposoby skracające przyrządzania posiłku: mrożenie warzyw i posiekanych ziół lub przygotowywanie zapasów bułki tartej, aby mieć je w rezerwie.

GINO D’ACAMPO jest mistrzem nowoczesnej kuchni włoskiej. Jego książki: Dieta italiana, Włoskie dania makaronowe, Smaczna i zdrowa kuchnia włoska, Gotowanie po włosku w 20 minut są wysoko oceniane przez wielbicieli dobrego jedzenia, znakomicie się sprzedały. Urodzony na południu Włoch Gino odziedziczył zamiłowanie do gotowania po swoim dziadku. Jest dyplomowanym kucharzem. Pracował w wielu krajach europejskich. Obecnie mieszka w Anglii, prowadzi restauracje, często występuje w brytyjskiej telewizji.

Oprawa: miękka
Rok wydania: 2015
Wydawca: Burda Publishing Polska
Brak na magazynie
Dane kontaktowe
Księgarnia internetowa
"booknet.net.pl"
ul.Kaliska 12
98-300 Wieluń
Godziny otwarcia:
pon-pt:  9.00-17.00
w soboty 9.00-13.00
Dane kontaktowe:
tel: 43 843 1991
fax: 68 380 1991
e-mail: info@booknet.net.pl

 

booknet.net.pl Razem w szkole Ciekawa biologia dzień dobry historio matematyka z plusem Nowe już w szkole puls życia między nami gwo świat fizyki chmura Wesoła szkoła i przyjaciele