Koszyk
ilosc: 0 szt.  suma: 0,00 zł
Witaj niezarejestrowany
Przechowalnia
Tylko zalogowani klienci sklepu mogą korzystać z przechowalni
wyszukiwarka zaawansowana
Wszędzie
Wszędzie Tytuł Autor ISBN
szukaj

JĘZYK POLSKI SBR 3 Podręcznik OPERON

JĘZYK POLSKI SBR 3 Podręcznik OPERON
Promocja
Kategorie: Język polski
Isbn: 9788381971331
Ean: 9788381971331
Format: 240x176 mm

Podręcznik Język polski 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 szkoły branżowej I stopnia, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową. Publikacja kontynuuje chronologiczny układ treści zapoczątkowany w tomie pierwszym i tym razem obejmuje epoki od dwudziestolecia międzywojennego aż po literaturę współczesną.
Każdy dział zawiera tylko niezbędne wiadomości ujęte w jasno i prosto sformułowanych tematach. W tekście pojawiają się wytłuszczenia najważniejszych pojęć, nazw i zagadnień. Definicje wyróżniono ramką, a ważne treści niezbędne dla właściwego zrozumienia tematu zamieszczono w bloku Zapamiętaj. W części Zanim zaczniesz rozpoczynającej każdy temat znajdują się polecenia, które przygotowują uczniów do zdobycia nowych wiadomości i umiejętności. W pytaniach i poleceniach autorka połączyła zarówno zadania kształcące odbiór tekstów literackich, jak i kształcenie językowe. Można je dowolnie wykorzystać w toku lekcji, do nauki w domu lub przed kartkówką.
Podsumowanie po lekcji stanowi wypunktowanie najważniejszych treści do zapamiętania, a z podobnego zestawienia Podsumowanie przed sprawdzianem można skorzystać po przerobieniu działu.
Atrakcyjną propozycją są projekty do realizacji w grupach jako podsumowanie omawianych zagadnień i jednocześnie przybliżenie ich.
Podręcznik do języka polskiego do szkoły branżowej I stopnia dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej składa się z 2 działów:
Dwudziestolecie międzywojenne. Literatura XX i XXI wieku

wyd. 2021 OPERON

cena promocyjna:
42,00 zł
46,00 zł
Dane kontaktowe
Księgarnia internetowa
"booknet.net.pl"
ul.Kaliska 12
98-300 Wieluń
Godziny otwarcia:
pon-pt:  9.00-17.00
w soboty 9.00-13.00
Dane kontaktowe:
tel: 43 843 1991
fax: 68 380 1991
e-mail: info@booknet.net.pl

 

booknet.net.pl Razem w szkole Ciekawa biologia dzień dobry historio matematyka z plusem Nowe już w szkole puls życia między nami gwo świat fizyki chmura Wesoła szkoła i przyjaciele