Koszyk
ilosc: 0 szt.  suma: 0,00 zł
Witaj niezarejestrowany
Przechowalnia
Tylko zalogowani klienci sklepu mogą korzystać z przechowalni
wyszukiwarka zaawansowana
Wszędzie
Wszędzie Tytuł Autor ISBN
szukaj

Gra w nigdy

Gra w nigdy
Kategorie: 3ds max , OpenGL
Isbn: 9788381692984
Ean: 9788381692984

Nowa, wystrzałowa seria mistrza suspensu.

Ryzykujesz czy uciekasz?

Nigdy nie uciekniesz.

Nigdy nie przetrwasz.

Nigdy nie wygrasz.

W Mountain View w Dolinie Krzemowej zaginęła dziewiętnastoletnia Sophie Mulliner. Jej ojciec, podejrzewając, że została porwana, wobec bierności policji wyznacza nagrodę za odnalezienie córki. Zgłasza się do niego Colter Shaw, zawodowy łowca nagród, specjalizujący się w poszukiwaniu osób zaginionych, uciekinierów i przestępców. Na pozór prosta sprawa komplikuje się, gdy znikają kolejne osoby, a okoliczności wskazują, że porywa je ten sam sprawca, prawdopodobnie wzorujący się na grze komputerowej, w której uwięziony w potrzasku gracz musi odnaleźć drogę ucieczki, posługując się pięcioma przypadkowymi przedmiotami. Jeśli nie wyjdzie z opresji, czeka go śmierć z ręki Szeptacza, okrutną postać, która dyktuje warunki w grze. Szukając rozwiązania zagadki, Shaw wkracza do nieznanego mu świata przemysłu gier wideo, poznaje jego bezwzględnych potentatów, toczących ze sobą bezpardonową walkę o pozycję na wartym miliardy dolarów rynku. Niebawem przekonuje się, że tropiąc tajemniczego porywacza, sam jest śledzony przez kogoś, komu bardzo zależy na utrudnieniu mu zadania.

Szalone tempo, pełna zwrotów akcja i niezły dreszcz emocji. Nie przegapcie tej powieści!

Harlan Coben

Deaver jak zawsze wciąga już od pierwszej strony i funduje czytelnikom niezłą jazdę bez trzymanki. Tym razem z udziałem nowej gwiazdy bohaterem jego nowej serii jest fenomenalny Colter Shaw. Nikt na świecie nie robi tego lepiej niż Deaver!

Lee Child

Totalnie zakręcona fabuła, znakomite postaci i niesamowite napięcie. Czytelnicy będą zachwyceni! Wyczekuję każdej nowej powieści Deavera, ale ta bije wszystkie poprzednie na głowę!

Karin Slaughter

Deaver wprowadza na scenę nową, fascynującą postać detektywa oto Colter Shaw. Fabuła, emocje, napięcie! Od pierwszej strony czujesz, że jesteś w rękach mistrza!

Peter Robinson

Absolutny zachwyt! "Gra w nigdy" to diablo porywająca lektura. Niesamowity napęd, rewelacyjni bohaterowie, fabuła dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Petarda!

Chris Pavone

Jeffery Deaver jest autorem wielu powieści z gatunku thrillerów. Z wykształcenia dziennikarz i prawnik. Przez kilka lat współpracował z dziennikami New York Times i Wall Street Jurnal. Był także doradcą prawnym jednej z większych firm na Wall Street. Zaliczany jest do grona najbardziej poczytnych i nagradzanych pisarzy amerykańskich. Światową sławę przyniósł mu "Kolekcjoner Kości" - pierwsza powieść, w której pojawiła się para detektywów: Lincoln Rhyme i Amelia Sachs. Książkę zekranizowano, a w głównych rolach wystąpili Denzel Washington i Angelina Jolie. Gra w nigdy to pierwszy tom nowej serii, której głównym bohaterem będzie Colter Shaw.

Oprawa: miękka
Wydawca: ebookpoint
Brak na magazynie
Dane kontaktowe
Księgarnia internetowa
"booknet.net.pl"
ul.Kaliska 12
98-300 Wieluń
Godziny otwarcia:
pon-pt:  9.00-17.00
w soboty 9.00-13.00
Dane kontaktowe:
tel: 43 843 1991
fax: 68 380 1991
e-mail: info@booknet.net.pl

 

booknet.net.pl Razem w szkole Ciekawa biologia dzień dobry historio matematyka z plusem Nowe już w szkole puls życia między nami gwo świat fizyki chmura Wesoła szkoła i przyjaciele