Koszyk
ilosc: 0 szt.  suma: 0,00 zł
Witaj niezarejestrowany
Przechowalnia
Tylko zalogowani klienci sklepu mogą korzystać z przechowalni
wyszukiwarka zaawansowana
Wszędzie
Wszędzie Tytuł Autor ISBN
szukaj

FOCUS 3 SECOND EDITION język angielski ćwiczenie

FOCUS 3 SECOND EDITION język angielski ćwiczenie
Promocja
Kategorie: Podręczniki
Isbn: 9788378827054
Ean: 9788378827054
Liczba stron: 168
Format: 29,7x21,2 cm

Zeszyt ćwiczeń w ramach kursu "Focus Second Edition" mający pomóc uczniom szkół ponadpodstawowych w doskonaleniu znajomości języka angielskiego "Focus Second Edition 3. Workbook + kod (MyEnglishLab + Online Practice)".

Publikacja "Focus Second Edition 3. Workbook" wchodzi w skład kursu adresowanego do uczniów nowej szkoły średniej, absolwentów ośmioklasowej szkoły podstawowej. Kurs ten korzysta z wypróbowanej metodyki i stworzony został w oparciu o założenia nowej podstawy programowej. Uzupełniony został rozwiązaniami cyfrowymi, których wykorzystanie zdecydowanie ułatwi i przyspieszy postępy uczniów.

Kurs stawia na kompleksowy rozwój umiejętności naturalnej komunikacji, poprzez otwieranie na język, uwrażliwianie na akcent oraz naukę poprawnej wymowy. O atrakcyjności kursu stanowi dodatkowo interaktywna wersja podręczników i zeszytów ćwiczeń, dzięki której uczeń jest wyposażony odpowiednio do pracy zarówno w klasie, jak i online.

Zeszyt ćwiczeń "Focus Second Edition 3. Workbook" jest ściśle skorelowany z podręcznikiem, każdej lekcji w podręczniku odpowiada materiał utrwalający w zeszycie ćwiczeń, a numeracja stron w jednej i drugiej publikacji jest identyczna, co znacznie ułatwia pracę. W zeszycie ćwiczeń wykorzystano autentyczne materiały wideo, których można użyć jako wsparcia podczas lekcji, bądź przeprowadzić z ich użyciem oddzielne zajęcia.

Dostęp do interaktywnej wersji zeszytu ćwiczeń pozwala uczniowi korzystać z dodatkowych materiałów i utrzymywać kontakt z językiem angielskim również poza lekcją. Uczeń ma możliwość odsłuchania i obejrzenia nagrań audio i wideo, wykonać dodatkowe ćwiczenia utrwalające zagadnienia gramatyczne realizowane w danym rozdziale, powtarzać słownictwo w wygodnej, interaktywnej formie, utrwalać znajomość środków językowych oraz przećwiczyć zagadnienia gramatyczne, leksykalne i komunikacyjne bezpośrednio przed sprawdzianem.

Dodatkowym atutem interaktywnych materiałów jest to, że zadania są automatycznie sprawdzane, a ponadto nauczyciel dostaje raport o najczęściej popełnianych błędach i ma wgląd w wyniki poszczególnych uczniów, dzięki czemu może zwrócić uwagę na doskonalenie konkretnych kompetencji językowych swoich uczniów.

Rok wydania: 2019
cena promocyjna:
64,00 zł
69,00 zł
Dane kontaktowe
Księgarnia internetowa
"booknet.net.pl"
ul.Kaliska 12
98-300 Wieluń
Godziny otwarcia:
pon-pt:  9.00-17.00
w soboty 9.00-13.00
Dane kontaktowe:
tel: 43 843 1991
fax: 68 380 1991
e-mail: info@booknet.net.pl

 

booknet.net.pl Razem w szkole Ciekawa biologia dzień dobry historio matematyka z plusem Nowe już w szkole puls życia między nami gwo świat fizyki chmura Wesoła szkoła i przyjaciele