Pinnacle Studio to jeden z najpopularniejszych programów do obróbki nagrań wideo. Dzięki prostocie obsługi i dużym możliwościom edycyjnym pozwala on na sprawny montaż profesjonalnie wyglądających filmów użytkownikom o różnym stopniu zaawansowania.
Niniejszy kurs demonstruje poszczególne etapy obróbki materiału wideo, począwszy od przechwycenia nagrania na dysk komputera, poprzez techniki montażu, wzbogacanie filmu o tytuły, przejścia i efekty, aż po zapisanie gotowego dzieła na dysku komputera lub płycie DVD. Oglądając kurs dowiesz się, jak zarządzać projektami w programie Studio i importować materiały multimedialne. Poznasz techniki montażu scen i dowiesz się, jak edytować film korzystając z kilku ścieżek, jak dodawać przejścia, muzykę, tytuły i motywy montażu. Zobaczysz, jak łatwo uzyskać dźwięk przestrzenny czy stworzyć własny ruchomy tytuł. Aby móc wzbogacać swoje filmy, nauczysz się stosować efekty audio i wideo oraz sterować nimi za pomocą klatek kluczowych. Zobaczysz również, jak łatwo można wykonać własne menu do filmu DVD i zapisać gotowy film na płycie lub dysku.
Kurs składa się z 49 filmów instruktażowych o łącznym czasie trwania ponad 3 godzin i jest wykonany na polskiej wersji programu Studio 14.
Księgarnia internetowa "booknet.net.pl" ul.Kaliska 12 98-300 Wieluń |
Godziny otwarcia: pon-pt: 9.00-17.00 w soboty 9.00-13.00 |
Dane kontaktowe:![]() ![]() ![]()
|